X Gdyńskie Warsztaty dla Osób Niepełnosprawnych z Psami Asystującymi odbędą się w dniach od 7-14 października 2018 r. w Gdyni.
(więcej aktualności)


Podaruj nam swój 1%


WYDARZENIA

2018 – X Gdyńskie Warsztaty dla Osób Niepełnosprawnych z Psami Asystującym

XW dniach 7-14.10.2018 r. odbędą się GDYŃSKIE WARSZTATY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z PSAMI ASYSTUJĄCYMI. Już po raz dziesiąty FUNDACJA DOGIQ realizuje to niebywałe, cykliczne wydarzenie. Tegoroczna edycja jest poświęcona uwrażliwianiu na potrzeby innych, w tym osób z niepełnosprawnością. Kampania "Wszyscy jesteśmy z tej samej bajki" zostanie zrealizowana przez uczestników warsztatów, którzy przyjechali do Gdyni z całej Polski. Edukatorami kampanii są osoby z różnymi dysfunkcjami, którym na co dzień asystują psi pomocnicy. W ramach wydarzenia zespoły odwiedzą gdyńskie przedszkola, dzięki czemu ponad 1400 dzieci będzie miało okazję przekonać się, że mimo niepełnosprawności można żyć aktywnie, realizować swoje marzenia i pasje oraz liczyć na wsparcie psiego przyjaciela. Kampania „Wszyscy jesteśmy z tej samej bajki” odwołuje się do bajki o Czerwonym Kapturku co ma ułatwić przekazywanie dzieciom w wieku przedszkolnym treści w sposób dla nich jasny i zrozumiały.
zobacz również  (galerię)

Partnerzy X GDYŃSKICH WARSZTATÓW DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z PSAMI ASYSTUJĄCYMI:

FUNDACJA DOGIQ

TREFFPUNKT PRIVATSTIFTUNG

GRUPA KAPITAŁOWA VECTRA
<< powrót do strony głównej

Vectra - dajemy więcej Husse, karma dla psów, karma dla kotówŚląskie Centrum Kynologiczne Gdynia moje miastoLIONS CLUB GDYNIA Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w KatowicachMPL Technology Katowice Sp. z o.o.

Przyjaciółmi Fundacji DOGIQ są  osoby, organizacje i firmy, które popierają ... (więcej)

Wolontariat to niezwykła przygoda
ale i ogromna odpowiedzialność.
Przygodą jest poznawanie nowych,
niezwykłych ... (więcej)